Meld je aan voor een rondleiding door ons clubhuis

Ben je door de ontwikkelingen van de afgelopen paar jaar anders gaan kijken naar de functie van het kantoor? Sta je voor een aanpassing aan je werkomgeving of een volledig huisvestingsvraagstuk en wil je meer weten over onze visie op huisvesting?

Kom dan naar ons clubhuis voor een rondleiding, we inspireren je graag met voorbeelden en ideeën voor de toekomst van jouw werkomgeving. Wij werken zelf al meer dan 20 jaar vanuit ons clubhuis in Utrecht dus durven wel te beweren dat we ervaringsdeskundigen zijn; “The proof of the pudding is in the eating”. 

Ben je leverancier en wil je graag kennis met ons maken of een rondleiding door ons clubhuis? Mail dan s.v.p. even naar leveranciersbeheer@rever.nl. 

Vul onderstaand formulier in en meld je aan voor een rondleiding of bel naar 030-2142255:

    We kijken ernaar uit om je te mogen verwelkomen in ons clubhuis!

    De toekomst van het kantoor?

    We informeren & inspireren je graag!